Kalendarz na rok szkolny 2020 – 2021

Witam! Wakacje zbliżają się ku końcowi – do rozpoczęcia roku szkolnego pozostał równo tydzień. Bez względu na to w jakiej formie odbywać się będzie nauka (stacjonarnie, zdalnie czy w modelu “hybrydowym”) należy wziąć pod uwagę jeden z najważniejszych elementów pracy zarówno ucznia jak i nauczyciela. Chodzi o planowanie swojego czasu.

Ostatni czas poświęciłem na stworzenie od podstaw specjalnego kalendarza zawierającego elementy wykorzystywane w produktach dostępnych na rynku, jednak w specjalnie zaprojektowanej przeze mnie formie. Kalendarz gotowy do wydruku zapisany w formacie .pdf podzielony jest na kilka części, np. strona tytułowa, kalendarz szczegółowy, plan lekcji, szczegółowy plan dnia czy część na notatki (do wyboru w linie lub w kratkę). Dodatkową zaletą jest to, że możemy sam zdecydować w jakiej ilości egzemplarzy wydrukowany będzie dany element (na przykład większa lub mniejsza ilość stron na notatki) oraz w jakiej kolejności ostatecznie spięte będą wszystkie części.

Kalendarz przygotowany jest do wydruku dwustronnego na kartkach formatu A5. Może to zostać wykonane samodzielnie w domu lub w punkcie ksero. Mamy również możliwość samodzielnie dobrać typ papieru w zależności od osobistych preferencji oraz zasobności portfela. Jednocześnie, w punkcie ksero, można zlecić usługę bindowania (spiralą plastikową lub metalową). Dzięki temu gotowy kalendarz będzie prezentował się bardzo efektownie.

Poniżej zamieszczam do pobrania wszystkie pliki wraz z domyślna liczbą przeznaczonych na nie kartek:

Tak przygotowany kalendarz zawierać będzie w sumie 98 kartek plus okładka.

Zachęcam do pobierania kalendarza jak również proszę o zwracanie uwag dotyczących jego zawartości w komentarzach na dole. Będę starał się dopracowywać go w taki sposób, aby zawierał wszystko to co potrzebne do wygodnego planowania czasu.

Na razie życzę miłego ostatniego dnia wakacji!

Pozdrawiam,
Marcin Kukiełka

Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.