Kalendarz na rok szkolny 2020 – 2021

Witam! Wakacje zbliżają się ku końcowi – do rozpoczęcia roku szkolnego pozostał równo tydzień. Bez względu na to w jakiej formie odbywać się będzie nauka (stacjonarnie, zdalnie czy w modelu “hybrydowym”) należy wziąć pod uwagę jeden z najważniejszych elementów pracy zarówno ucznia jak i nauczyciela. Chodzi o planowanie swojego czasu.

Ostatni czas poświęciłem na stworzenie od podstaw specjalnego kalendarza zawierającego elementy wykorzystywane w produktach dostępnych na rynku, jednak w specjalnie zaprojektowanej przeze mnie formie. Kalendarz gotowy do wydruku zapisany w formacie .pdf podzielony jest na kilka części, np. strona tytułowa, kalendarz szczegółowy, plan lekcji, szczegółowy plan dnia czy część na notatki (do wyboru w linie lub w kratkę). Dodatkową zaletą jest to, że możemy sam zdecydować w jakiej ilości egzemplarzy wydrukowany będzie dany element (na przykład większa lub mniejsza ilość stron na notatki) oraz w jakiej kolejności ostatecznie spięte będą wszystkie części.

Kalendarz przygotowany jest do wydruku dwustronnego na kartkach formatu A5. Może to zostać wykonane samodzielnie w domu lub w punkcie ksero. Mamy również możliwość samodzielnie dobrać typ papieru w zależności od osobistych preferencji oraz zasobności portfela. Jednocześnie, w punkcie ksero, można zlecić usługę bindowania (spiralą plastikową lub metalową). Dzięki temu gotowy kalendarz będzie prezentował się bardzo efektownie.

Poniżej zamieszczam do pobrania wszystkie pliki wraz z domyślna liczbą przeznaczonych na nie kartek:

Tak przygotowany kalendarz zawierać będzie w sumie 98 kartek plus okładka.

Zachęcam do pobierania kalendarza jak również proszę o zwracanie uwag dotyczących jego zawartości w komentarzach na dole. Będę starał się dopracowywać go w taki sposób, aby zawierał wszystko to co potrzebne do wygodnego planowania czasu.

Na razie życzę miłego ostatniego dnia wakacji!

Pozdrawiam,
Marcin Kukiełka

0 - 0

Thank You For Your Vote!

Sorry You have Already Voted!

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.