Podsumowanie pierwszej lekcji on-line

Z nieukrywaną radością informuję, że bardzo cieszy mnie ilość osób, które zrealizowały ostatnią lekcję i wysłały formularz z odpowiedziami. Gratuluję wszystkim, którzy udzielili samych poprawnych odpowiedzi (dostajecie po dwa plusy) oraz osobom, u których rozwiązania zawierały pojedyncze błędy (dostajecie po jednym plusie). Taka formę gratyfikacji ustalam i obowiązywać ona będzie przy każdej następnej pracy (jak dobrze pójdzie, to dostaniecie przez te dwa tygodnie parę piątek 🙂 ). Jak do tej pory jedna osoba (stan na 12.03.2020 godz. 22:31) nie podpisała się imieniem i nazwiskiem, więc nie wiem komu wpisać plusy :/

Mam jednak pomysł na usprawnienie działania systemu. Po pierwsze w kolejnym formularzu pola “imię i nazwisko” oraz “klasa” będą polami wymaganymi do dokonania wysyłki formularza. Po drugie oprócz nich pojawi się opcjonalne pole “adres e-mail” – można podać swój adres aby otrzymać na niego maila zwrotnego z udzielonymi przez siebie odpowiedziami oraz dla porównania odpowiedziami poprawnymi do rozwiązywanych zadań. Każdy będzie wtedy mógł stwierdzić czy formularz został prawidłowo wypełniony oraz czy i które z udzielonych odpowiedzi są prawidłowe.

Ponadto muszę przemyśleć kwestię odpowiadania na komentarze – na razie aby dowiedzieć się, że zostałem o coś zapytany w komentarzu muszę przejrzeć wszystkie Wasze wpisy pod lekcjami. Popracuję więc nad automatycznym informowaniem mnie o skierowanym do mnie zapytaniu. Do czasu aż znajdę rozwiązanie tego problemu istnieje ryzyko, że nie odpowiem na wszystkie pytania.

W nagrodę za ciężką pracę posłuchajcie sobie jednego z najlepszych (moim zdaniem) ulicznych grajków jakich znalazłem na YouTubie:

Estas Tonne – The Song of Golden Dragon
0 - 0

Thank You For Your Vote!

Sorry You have Already Voted!

Otagowano , .Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.